OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA ZWYKŁA

  10.02.2019r.

  1. Serdecznie witamy wszystkich parafian i gości.
  2. Jutro 11 lutego we wspomnienie MB z Lourdes przypada Światowy Dzień Chorego. Po mszach świętych o godzinie 7:00, 10:00 i 18:00 możliwość przystąpienia do sakramentu namaszczenia chorych. Prosimy o pomoc chorym w dotarciu do kościoła.
  3. W liturgii tygodnia wspominamy: w czwartek św. Cyryla – mnicha i Metodego – biskupa, patronów Europy. W tym dniu wspominamy także św. Walentego – patrona osób chorych na nerwicę, epilepsję, a także opiekuna zakochanych.
  4. Spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do sakramentu I Komunii Świętej w poniedziałek po wieczornej mszy św. w kościele. Spotkanie dla rodziców dzieci za tydzień, 18 lutego w poniedziałek, również po wieczornej mszy św.
  5. Spotkanie kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania we wtorek o godzinie 18:45 w salce parafialnej, spotkanie grupy B.
  6. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  7. W ostatnim czasie pożegnaliśmy do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej ++ Piotra Nowickiego, Tadeusza Golubskiego, Zenobię Wczysła i Halinę Jagielską…