Ogłoszenia duszpasterskie 17.02.2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

  17.02.2019r.

 1. Serdecznie witamy wszystkich parafian i gości.
 2. Ojciec Święty Franciszek ustanowił ks. Wojciecha Skibickiego - biskupem pomocniczym diecezji elbląskiej. Ks. Biskupowi Nominatowi życzymy wielu łask Bożych i otaczamy naszą modlitwą.
 3. Dzisiaj przypada 193 rocznica Zatwierdzenia Zgromadzania Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej przez papieża Leona XII. Otoczmy dzisiaj szczególną modlitwą Oblatów posługujących w naszej parafii i pochodzących z Iławy. Prośmy też o nowe powołania do życia oblackiego, szczególnie z naszego miasta.
 4. W liturgii tygodnia wspominamy: w piątek święto Katedry św. Piotra Apostoła.
 5. Spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej 18 lutego w poniedziałek po wieczornej mszy św.
 6. Spotkanie kandydatów przygotowujących się do przyjęcia Bierzmowania w poniedziałek o godzinie 18:45 w salce parafialnej - spotkanie grupy C.
 7. Spotkanie Przyjaciół Misji Oblackich w najbliższą sobotę, po porannej mszy św.
 8. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
 9. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej ++ Kazimierza Cicheckiego i Jana Gawińskiego...

Ogłoszenia duszpasterskie 10.02.2019

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA ZWYKŁA

  10.02.2019r.

 1. Serdecznie witamy wszystkich parafian i gości.
 2. Jutro 11 lutego we wspomnienie MB z Lourdes przypada Światowy Dzień Chorego. Po mszach świętych o godzinie 7:00, 10:00 i 18:00 możliwość przystąpienia do sakramentu namaszczenia chorych. Prosimy o pomoc chorym w dotarciu do kościoła.
 3. W liturgii tygodnia wspominamy: w czwartek św. Cyryla - mnicha i Metodego – biskupa, patronów Europy. W tym dniu wspominamy także św. Walentego – patrona osób chorych na nerwicę, epilepsję, a także opiekuna zakochanych.
 4. Spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do sakramentu I Komunii Świętej w poniedziałek po wieczornej mszy św. w kościele. Spotkanie dla rodziców dzieci za tydzień, 18 lutego w poniedziałek, również po wieczornej mszy św.
 5. Spotkanie kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania we wtorek o godzinie 18:45 w salce parafialnej, spotkanie grupy B.
 6. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
 7. W ostatnim czasie pożegnaliśmy do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej ++ Piotra Nowickiego, Tadeusza Golubskiego, Zenobię Wczysła i Halinę Jagielską...