Ogłoszenia duszpasterskie

 SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

 1. Serdecznie witamy wszystkich parafian i gości.
 2. W liturgii tygodnia wspominamy: w czwartek św. Filipa Nereusza prezbitera; w sobotę bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Za tydzień Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego.
 3. Trwa maryjny miesiąc maj. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godzinie 17:30. A o godzinie 21:00 zapraszamy na wspólną modlitwę w godzinie apelu jasnogórskiego.
 4. W piątek w ramach nabożeństwa majowego rozpoczniemy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego
 5. W czwartek przypada Dzień Matki, dlatego wszystkim kochanym mamom składamy nasze podziękowanie za ich miłość, poświęcenie i trud codzienny. Życzymy Bożego błogosławieństwa, zdrowia i radości ze swoich dzieci.
 6. Zachęcam do nabycia i lektury prasy katolickiej dostępnej po Mszy św. przed kościołem.
 7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy do wieczności ++ Bartosza Schiemanna oraz Patryka Rucińskiego. Pomódlmy się również za + o. Roberta Skupa OMI byłego wikariusza naszej parafii.

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…


Ogłoszenia duszpasterskie

 PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

  15.05.2022

 

 1. Serdecznie witamy wszystkich parafian i gości.
 2. Dziś w naszej parafii uroczysty dzień I komunii świętej. Podczas Mszy św. o godzinie 11:30 - 28 dzieci przyjmie do serca Jezusa po raz pierwszy. Ogarnijmy dzieci i ich rodziców naszą modlitwą. W białym tygodniu dzieci z rodzinami zapraszamy codziennie na nabożeństwo majowe i Mszę św. wieczorną.
 3. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek święto św. Andrzeja Boboli, męczennika, Patrona Polski; we wtorek Rocznica Poświęcenia Kościoła Katedralnego w Elblągu.
 4. Trwa maryjny miesiąc maj. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godzinie 17:30. A o godzinie 21:00 zapraszamy na wspólną modlitwę w godzinie apelu jasnogórskiego.
 5. Zachęcam do nabycia i lektury prasy katolickiej dostępnej po Mszy św. przed kościołem.
 6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy do wieczności + Alfredę Karpińską – Ługiewicz.