OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

07.07.2024r.

  1. Serdecznie witamy wszystkich parafian, turystów i gości.
  2. Dzisiaj I niedziela miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 14:00.
  3. Zapraszamy w sobotę na nabożeństwo fatimskie. O godzinie 18:00 Msza św. zbiorowa, nowennowa do MB Fatimskiej. O godzinie 20:00 różaniec fatimski z procesją. Zachęcam również do przyniesienia spisanych na kartkach próśb do Matki Bożej Fatimskiej, które odczytamy podczas nabożeństwa. Zabierzmy ze sobą świece.
  4. Trwa sezon wakacyjny. Wszystkim życzymy pięknej pogody i dobrego czasu wypoczynku. Jednocześnie zapraszamy do bliższej relacji z Jezusem.
  5. Żeglarzy, wodniaków i wszystkich wypoczywających w Iławie i okolicy przez cały okres wakacyjny zapraszamy na dodatkową Mszę św. niedzielną o godzinie 21:00.
  6. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym czynna będzie tylko w soboty od 8:00 – 10:00. Pilne sprawy prosimy załatwiać po mszach świętych w zakrystii.
  7. Trwają dalsze prace przy naszym zabytku. Bardzo dziękuję za okazywane wsparcie modlitewne i finansowe dla trwających prac.
  8. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek – św. Jana z Dukli, prezbitera; w czwartek – św. Benedykta, opata, patrona Europy; w piątek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika; w sobotę – św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników.
  9. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej dostępnej po Mszy św. przed kościołem.