II NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Serdecznie witamy wszystkich parafian i gości.
  2. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym roku towarzyszy mu hasło „Życzliwi bądźmy”
  3. Zakończyliśmy duszpasterskie odwiedziny kolędowe. Bardzo dziękujemy wszystkim parafianom za serdeczne, życzliwe przyjęcie w swoich domach. Sprawozdanie pokolędowe ojca Proboszcza usłyszymy na zakończenie ferii.
  4. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna we wtorek i środę w godzinach popołudniowych. W sobotę – kancelaria wyjątkowo nieczynna.
  5. W naszym województwie rozpoczęły się ferie zimowe. Wszystkim mieszkańcom i gościom a nade wszystko dzieciom, młodzieży i nauczycielom, życzymy udanego czasu odpoczynku.
  6. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: we wtorek św. Agnieszkę – dziewicę i męczennicę; w piątek św. Franciszka Salezego – Biskupa i Doktora Kościoła; w sobotę Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
  7. Na spotkanie Przyjaciół Misji Oblackich zapraszamy w sobotę po porannej Mszy świętej. Doświadczeniem misyjnym podzieli się o. Krzysztof Trociński OMI
  8. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej dostępnej po mszy świętej przed kościołem.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy do wieczności ++ Genowefę Dembińską, Kazimierza Oziero i Józefa Zendlewskiego. Wieczny odpoczynek….