ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO

 

  1. Serdecznie witamy wszystkich parafian i gości.
  2. Dziś Święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu czcimy Chrystusa Pana – Światłość świata (symbolizują to świece) i Jego Matkę pod nazwą Matki Bożej Gromnicznej.
  3. Dziś z racji I niedzieli miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od 14:00 – 18:00
  4. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Błażeja, biskupa i męczennika, podczas Mszy św. modlitwa o uchronienie od chorób gardła za wstawiennictwem św. Błażeja; w środę wspominamy św. Agatę dziewicę i męczennicę, w tym dniu na Mszach św. błogosławieństwo chleba za wstawiennictwem św. Agaty; w czwartek wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Adoracja w intencji powołań w czwartek od 17:00 do 18:00 i nabożeństwo powołaniowe po mszy św. wieczornej. W piątek obchód chorych od godziny 8:00 i nabożeństwo pierwszopiątkowa po wieczornej Mszy św.
  6. Za tydzień 9 lutego Wspólnota Żywego Różańca zaprasza wszystkich członków i wszystkich chętnych na spotkanie z o. Krzysztofem Trocińskim, który podzieli się doświadczeniem misyjnej pracy w Kamerunie. Spotkanie w przyszłą niedzielę w salce o godzinie 14:00
  7. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej dostępnej po mszy świętej przed kościołem.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy do wieczności ++ Gabrielę Wiśniewską i Zbigniewa Lendziona. Wieczny odpoczynek….