VI NIEDZIELA ZWYKŁA

16.02.2020r.

 

  1. Serdecznie witamy wszystkich parafian i gości.
  2. Dziś podczas Mszy św. o godzinie 11:30 poświęcenie świec dzieciom przygotowującym się do I komunii świętej. Spotkanie dla rodziców i dzieci w środę 19 lutego po wieczornej Mszy św. w Kościele.
  3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania – grupa III w środę bezpośrednio po Mszy św. wieczornej w salce parafialnej.
  4. Spotkanie Przyjaciół Misjo Oblackich w najbliższą sobotę po porannej Mszy św. w salce parafialnej.
  5. Parafia NPNMP w Iławie zaprasza na wieczór Uwielbienia w niedzielę 23 lutego o godz. 19.00
  6. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy: w poniedziałek obchodzimy rocznicę zatwierdzenia przez papieża Leona XII naszego Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej; w tym dniu zapraszamy na uroczystą Eucharystię w intencji naszego Zgromadzenia o godzinie 18:00, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt zawierzenia naszego Zgromadzenia NMP; w sobotę Święto Katedry św. Piotra Apostoła.
  7. Powoli zbliża się Wielki Post. Już teraz zachęcam do nabycia pomocnika wielkopostnego pt. „40 DNI Z BOGIEM”. Jest to taki przewodnik przez kolejne dni z rozważaniem Słowa Bożego, miejscem na własna refleksję i wieloma innymi przydatnymi w Wielkim Poście tekstami. Mocno polecam do głębszego przeżycia Wielkiego Postu. Cena 3,50 zł.
  8. Wielkopostne rekolekcje parafialne będziemy przeżywali od 8 marca. Szczegółowy plan zostanie podany na początku Wielkiego Postu.
  9. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej dostępnej po mszy świętej przed kościołem.