DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

 

  1. Serdecznie witamy wszystkich parafian, turystów i gości.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 14:00 do 18:00.
  3. W liturgii tygodnia wspominamy: w środę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze święte według porządku niedzielnego.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17:00 do 18:00 w intencji powołań a po wieczornej Mszy św. nabożeństwo powołaniowe.
  5. Odwiedziny chorych naszej parafii odbędą się w piątek 8 stycznia od godziny 8:00, zgodnie z komunikatem Ks. Biskupa na wyraźną prośbę chorych. O. Karol swoich chorych odwiedzi w następny piątek 15 stycznia również od godziny 8:00.
  6. W tym roku zgodnie z komunikatem Ks. Bpa Jacka Jezierskiego wywieszonego w gablocie, nie odbywają się tradycyjne odwiedziny duszpasterskie rodzin – kolęda. Pragniemy otoczyć Was naszą modlitwą podczas Mszy św. odprawianej w intencji mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii. Msze święte odprawiamy według wywieszonego w gablocie i umieszczonego w internecie grafiku ulic.
  7. Kościół pozostaje otwarty przez cały dzień do dyspozycji wiernych na prywatną modlitwę.
  8. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej dostępnej po Mszy św. przed kościołem. Zachęcam również do nabycia książek o tematyce religijnej wyłożonych w bocznej kruchcie. Można również zabrać kalendarz od sióstr karmelitanek z Łasina. Kalendarze są wyłożone w kruchtach.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy do wieczności + Teresę Ossowską. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…