OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

10.10.2021 r.

 

 1. Serdecznie witamy wszystkich parafian, turystów i gości.
 2. Dziś II niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 3. Jak zapowiadał to list w ubiegłą niedzielę dziś przed kościołem również zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 4. Nabożeństwa różańcowe w październiku codziennie o godzinie 17:30. Zapraszamy na nie wszystkich dorosłych jak również dzieci.
 5. W tym tygodniu wspominamy: w środę bł. Honorata Koźmińskiego; w piątek św. Teresę od Jezusa; w sobotę św. Jadwigę Śląską
 6. W środę 13-go, zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Msza św. zbiorowa – nowennowa o godz. 18:00, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godzinie 20:00 nabożeństwo fatimskie z procesją ze światłami. Zachęcamy do przynoszenia spisanych intencji na nabożeństwo, zabierzmy również ze sobą świece.
 7. Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza na czuwanie, które odbędzie się w najbliższy piątek w Suszu. Więcej informacji i zapisy u o. Piotra.
 8. Wspólnota Biblijna Betania zaprasza na spotkania ze Słowem Bożym. Najbliższe spotkanie w czwartek po wieczornej Mszy św. Zapraszamy wszystkich chętnych do głębszego rozważania i lektury Pisma Świętego.
 9. Kościół pozostaje otwarty przez cały dzień do dyspozycji wiernych na prywatną modlitwę.
 10. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej dostępnej po Mszy św. przed kościołem.
 11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy do wieczności ++ Krystynę Gabriel, Leona Główczewskiego, Czesławę Markuszewską, Halinę Kuśtę i Jadwigę Suchocką. Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie…