CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

 1. Serdecznie witamy wszystkich parafian i gości.
 2. Dziś przypada Niedziela Dobrego Pasterza. Modlimy się o powołania do kapłaństwa i pracy apostolskiej w Kościele. Tegorocznym maturzystom i wszystkim pragnącym podjąć studia teologiczne, a zwłaszcza drogę przygotowania do kapłaństwa w seminarium duchownym mówimy: Nie lękajcie się!
 3. Dziś również przypada druga niedziela miesiąca. Bóg zapłać za ofiary składane na cele inwestycyjne w naszej świątyni.
 4. Rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie, które potrwają od maja do października 13-go dnia każdego miesiąca. Pierwsze nabożeństwo fatimskie rozpoczynamy w piątek. Po mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja. O godzinie 20:00 nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej. Zachęcam do przyniesienia spisanych na kartkach próśb do Matki Bożej Fatimskiej, które odczytamy podczas nabożeństwa. Na nabożeństwo koniecznie zabieramy ze sobą świece.
 5. Próby dla dzieci przyjmujących za tydzień I Komunię Św:
    • Poniedziałek 9 maja godz. 18.45
    • Środa 11 maja godz. 18.45
    • Czwartek 12 maja godz. 18.45

Uroczystość Pierwszej Spowiedzi Świętej:

14 maja 2022 r., w sobotę o godz. 10.00

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej:

15 maja 2022 r., niedziela o godz. 11.30

 1. Trwa maryjny miesiąc maj. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godzinie 17:30. A o godzinie 21:00 zapraszamy na wspólną modlitwę w godzinie apelu jasnogórskiego.
 2. W liturgii tygodnia wspominamy: w poniedziałek Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika – patrona Polski, w piątek wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej, w sobotę – św. Macieja apostoła. Solenizantom życzymy błogosławieństwa i opieki świętych patronów!
 3. Zachęcam do nabycia i lektury prasy katolickiej dostępnej po Mszy św. przed kościołem.