OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

12 Niedziela Zwykła

  19.06.2022

 

  1. Serdecznie witamy wszystkich parafian i gości.
  2. Dziś o godzinie 13:00 swój Jubileusz kapłaństwa będzie obchodził o. Tomasz Kościński OMI pochodzący z Iławy. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Jubilata.
  3. Dziś o godzinie 13:00 również Msza św. w intencji rodzin z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. Po Mszy świętej wszystkich zapraszamy do udziału w Marszu dla życia i rodziny, który wyruszy od nas z parafii i przejdzie ulicami Iławy do parafii Chrystusa Króla Wszechświata.
  4. Bóg zapłać wszystkim za udział w Uroczystości Bożego Ciała. Dziękuję przede wszystkim za świadectwo wiary a także za niesione sztandary, różaniec. Dziękuje dzieciom za sypane kwiatki, panu organiście za śpiew i ministrantom za piękna służbę. Bóg zapłać wspólnotom parafialnym za budowę czterech ołtarzy; młodzieży z Niniwy za piękny dywan kwiatowy. Policji za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem.
  5. Przez całą oktawę Bożego Ciała nabożeństwa czerwcowe codziennie po wieczornej Mszy świętej razem z codzienną procesją w Oktawie Bożego Ciała.
  6. Na nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa poza oktawą zapraszamy codziennie o godzinie 17:30.
  7. W liturgii tygodnia wspominamy: w czwartek przeniesiona Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pan Jezusa, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  8. Z okazji dnia ojca przypadającego w tym tygodniu wszystkim tatusiom, życzymy Bożego błogosławieństwa a zmarłych polecamy Bożemu miłosierdziu.
  9. Zachęcam do nabycia i lektury prasy katolickiej dostępnej po Mszy św. przed kościołem.