OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

28 Niedziela Zwykła

  09.10.2022

 

 1. Serdecznie witamy wszystkich parafian i gości.
 2. Dziś II niedziela miesiąca Bóg zapłać za składane ofiary na cele naszego remontu.
 3. O godzinie 11:30 dziś msza św. z poświęceniem różańców dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I komunii św.
 4. Po mszach św. młodzież zbiera dziś ofiary na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia z okazji dnia papieskiego.
 5. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy w liturgii: W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy w liturgii: we wtorek – św. Jana XXIII – papieża, w czwartek – bł. Honorata Koźmińskiego – zakonnika i prezbitera, założyciela wielu zgromadzeń zakonnych, w sobotę – św. Teresę z Avila – dziewicę i doktora Kościoła.
 6. W czwartek 13-go zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo Po mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja. O godzinie 20:00 nabożeństwo fatimskie i procesja z figurą Matki Bożej. Zachęcam do przyniesienia spisanych na kartkach próśb do Matki Bożej Fatimskiej, które odczytamy podczas nabożeństwa. Na nabożeństwo koniecznie zabieramy ze sobą świece.
 7. W piątek obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nauczycielom oraz pracownikom oświaty życzymy światła Ducha Świętego, mądrości i cierpliwości w trudnym procesie kształcenia i wychowania dzieci oraz młodzieży.
 8. W sobotę (15 października) przeżywamy w naszej Ojczyźnie Dzień Dziecka Utraconego. Pamiętajmy w modlitwie o rodzicach, których spotkała, zwłaszcza przedwcześnie, tragedia utraty.
 9. W środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie organizacyjne Dorosłych Lektorów Słowa Bożego. Zapraszamy już zapisanych i wszystkich chcących dołączyć do posługi czytania podczas Mszy św.
 10. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.30.
 11. Zachęcam do nabycia i lektury prasy katolickiej dostępnej po Mszy św. przed kościołem.
 12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy do wieczności ++ Jacka Woźniaka, Marię Uzarską oraz Mariana Dziarkowskiego. Wieczny odpoczynek…