29 Niedziela Zwykła

  16.10.2022

 

  1. Serdecznie witamy wszystkich parafian i gości.
  2. O godzinie 13:00 zapraszamy na mszę św. w intencji wszystkich mieszkańców powiatu iławskiego przez wstawiennictwo bł. ks. Jerzego Popiełuszki z racji przypadającego w nadchodzącym tygodniu jego wspomnienia.
  3. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy w liturgii: we wtorek święto św. Łukasz, Ewangelisty; w środę bł. Jerzego Popiełuszki, prezbitera i męczennika; w czwartek wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera; w sobotę św. Jana Pawła II, papieża.
  4. W środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie w salce parafialnej młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.30.
  6. Zachęcam do nabycia i lektury prasy katolickiej dostępnej po Mszy św. przed kościołem.
  7. UWAGA!!! Od jutra – poniedziałek, prze dwa tygodnie, ze względu na trwający remont Msze święte w dni powszednie i soboty będą odprawiane w salce parafialnej. W przyszłą niedzielę 23-go Msze święte będziemy odprawiali według zmienionego porządku co godzinę o godzinie 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 13:00 i 18:00. Wszystkie Msze św. niedzielne będą odprawiane gościnnie na ul. Szeptyckiego w Cerkwi św. Jana Apostoła. Bardzo proszę o poinformowanie wszystkich parafian, sąsiadów, rodziny o tej zmianie. Jednocześnie bardzo proszę wszystkich o zrozumienie.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy do wieczności ++ Zenonę Suwińską oraz Jerzego Pielenca. Wieczny odpoczynek…