Kochani Parafianie i drodzy Goście.
Jak wiemy powiat iławski znajduje się w strefie czerwonej.
Od soboty 17-go października będą obowiązywać nowe obostrzenia.
W czasie nabożeństw, podczas Mszy Świętej, na modlitwie w kościele może być jedna osoba na 7m2. Zatem w naszym kościele, od soboty, może przebywać jednocześnie 70 osób.

Długo przygotowywaliśmy się, aby w nadchodzącym tygodniu przeżyć wielkie wydarzenie – Misje Święte w parafii.
Niestety w związku z nowymi, kolejnymi restrykcjami podanymi dziś przez Premiera Rządu RP, oraz z wielkiej troski o naszych parafian i gości, w porozumieniu z Ojcami mającymi prowadzić misje, podjęta została trudna decyzja o ich przełożeniu. O nowym terminie poinformujemy jak tylko zostanie ustalony.

Na placu przed Kościołem został ustawiony Krzyż oblacki w 100-lecie Polskiej Prowincji Misjonarzy Oblatów MN.Poświęcimy go podczas Mszy św. o godzinie 10:00 w najbliższą niedzielę 18 października.
W tygodniu planowanych misji, 17-25 października, codziennie nadal będziemy trwali na wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu. Rozpoczynamy ją bezpośrednio po wieczornej Mszy św. aż do godziny 20:00.
Modlimy się o rychłe ustanie epidemii. Zawierzamy w modlitwie każdą i każdego z Was – Parafian i Gości. Was również prosimy o modlitwę.
Wasi duszpasterze: Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej.
o. Proboszcz z Wikariuszami.